Перейти до основного вмісту

Воєнний стан - час вдосконалення

09/12/2018 - 23:57

Теперішню визвольну війну, яку веде Україна, влучно охрестили гібридною. Дійсно, сучасні покоління українців ще не стикалися з прийомами, які сьогодні в своїй тактиці застосовує ворог. І хоча росіяни стверджують, що «іх тут нєт», вантажівки з написом «груз 200» на кордоні України з Росією справжні.

Навіть керівництво нашої держави лише тепер, на п’ятий рік війни, нарешті оголосило воєнний стан, але й він виявляється гібридної форми. Та якщо для когось цей воєнний стан є лише форс-мажором, для справжніх захисників України – це зайва нагода вдосконалити свої бойові знання та вміння. Адже на цій війні гібридне все, окрім людських життів.

Тактичний рюкзак медичний

Саме тому особовий склад Краматорського відокремленого підрозділу «ДІЯ» відточує навички з тактичної медицини та першої медичної допомоги, бо своєчасно надана первинна медична допомога рятує життя не тільки під час бойових дій, але й в цивільному житті. Наш бойовий товариш «Удар», який пройшов вишкіл у медичному батальйоні УДА "Госпітальєри" і застосовує свої знання на передовій, в перервах між ротаціями проводить курси серед побратимів у звільненому від терористів Краматорську.

"У випадках, коли йдеться про рятування людського життя, лише правильне рішення і чітке його виконання дасть позитивний результат, а це досягається лише наполегливими тренуваннями. І практика тут найголовніше, тому їй приділяється найбільше уваги під час занять", - зазначив "Удар".