Перейти до основного вмісту

Місце зустрічі – Дніпро.

18/10/2018 - 10:27
Місце зустрічі – Дніпро.

14 жовтня, в День захисника України в Дніпрі зустрілися бойові побратими.

П’ятий рік триває військова агресія Росії проти України і вже вчетверте це суто українське свято - День захисника України - наповнене справжніми болем та радощами одночасно. А за цими емоціями долі десятків тисяч бійців, які протягом війни боронять незалежність України, долі тисяч волонтерів, міцні плечі яких підтримують військових, долі сотень медиків, які рятують наших захисників. Всі вони захищають Україну.

Цього року колиска добровольчого руху – місто Дніпро в День захисника України зібрав близько трьох тисяч бійців добровольчих батальйонів, військових ЗСУ, нацгвардійців, військових медиків з усієї України. Урочисті заходи розпочалися з нагородження учасників бойових дій на сході нашої країни, волонтерів, громадських діячів. Після чого відбувся марш від будівлі Дніпропетровської облдержадміністрації до найбільшого державного прапора України, який цього року урочисто піднято над Дніпром на найвищому в країні 72-метровому флагштоці.

Найбільший державний прапор України

В святковий день привітний Дніпро став і місцем зустрічі представників «ДІЯ» багатьох міст Донецької області, які також взяли участь в урочистих заходах. Пряма мова координатора Донецького штабу «ДІЯ» Сергія Чиріна якнайкраще передає настрій заходу: «Спілкування з побратимами і марш вулицями міста, величний Дніпро й вдячні посмішки на обличчях містян, музей АТО «Шляхами Донбасу» й, звичайно ж, польова кухня – лише маленька часточка того, що підкреслює, нам є за кого й за що воювати. І ми обов’язково переможемо та відстоїмо свою землю».